KINGIIDEED VOL1

KINGIIDEED VOL1

Kellel sõpru-tuttavaid palju, see teab, et kui läheneb kellegi sünnipäev või mõni muu tähtis pidupäev, siis läheb ikka korralikuks pea murdmiseks, MIDA ometi kinkida.

Kingi tegemine minu ideede järgi siinkohal on aga muidugi veidi raskem, kui Sul juhtub olema sõber, keda jätavad igasugu küünlad ja vaasid täitsa külmaks.. andke siis andeks, kui siit abi ei saa, eks:)

Ma olen aga Teile kokku pannud mõned lihtsamad ja taskukohasemad komplektid, mida oleks hea ja mugav kinkida. Sina valid välja meeldiva komplekti oma sõbrale ilma, et peaksid ise mõtlema, kas mõni toode omavahel kokku sobib ja kas on ehk midagi puudu või üle. Ei, ei ole, sest mina olen sinu eest selle töö juba ära teinud ja need asjad kokku sobitanud.

Pealegi, komplektina ostes tuleb toote hind märksa soodsam ;) Need soodsamad komplektid on kohe kodulehelt ostetavad ka, tule vaata kindlasti üle!

Mõni komplekt on selline, et sobiks IGASSE koju, olgu tegu sünnipäeva või näiteks soolaleiva peoga. Juhul, kui sa väga hästi veel kedagi ei tunne või ei ole tema kodu näinudki, et teaks, mis sinna sobida võiks, siis just selline "kindla peale mineku kink" on väga hea variant. See võiks olla näiteks LÕIKELAUD! Vajalik ju esiteks igasse koju ja see ka sobib tõesti iga stiiliga kokku.

 


Soolaleivaks - sobivadki siis hästi lõikelauad ja maitseainepurkide komplektid. Lillepotid neutraalsemat tooni. Lillevaasid, mis on läbipaistvad - igasse koju ju sobib, olgu Sul lilleline või ruuduline tapeet seinas.

Luksuslikumale maitsele -  luksuslik komplekt koosneb toodetest, kus on sisse toodud kuldsed asjad, sest paljudes meis on peidus üks väike harakas, kes kulda-karda armastab:) Antud komplektis koos lauapeegel, kuldne küünal, kaanega toos ja kuldsete äärtega peegelkandikud (komplektis 2tk.) Sobiks ju hästi näiteks kambapeale kinkimiseks.
Üks variant veel luksuslikust komplektist on pakkuda selline, kus on komplektis peegelkandikud, kuldse äärega küünal ja kaanega toos.


Klassikalised komplektid -  pisikesel alusel küünlakomplekt ja koogialus+ küünlajalad. Jällegi neutraalsete toonidega, head kingitused igale maitsele.

Küünalde komplekt              

https://myhomedetail.ee/collections/komplektid/products/kuunalde-komplekt-alusel-3-kuunalt

https://myhomedetail.ee/collections/komplektid/products/kinkekomplekt-koogialus-kuunlajalad

LASTELE! Ei tasu unustada lapsi. Ka neile on teinekord raske kinki leida, seetõttu panin kokku ka neile armsad komplektid. 
Üks neist koosneb seinale pandavatest pilveketist ja kaardihoidjast. Ühe komplekti panen kindlasti üles ka sellise, mis sisaldab meie uusi ja armsaid öölampe. Hoia siis silma peal :)


Kui vähemalt üks inimene, kes siin seda postitust luges, sai siit omale eluks ja kinkimiseks mõne hea idee, siis olen mina juba rõõmus:)

Uute postitusteni!

Jäta kommentaar

Me ei avalikusta Teie emaili. Nõutud väljad on märgistatud*