SAAME TUTTAVAKS SIIN - TULEVASES SISUSTUSBLOGIS!

SAAME TUTTAVAKS SIIN - TULEVASES SISUSTUSBLOGIS!

Tere tulemast minu sisustusblogisse!

Siia blogisse hakkan koguma ideid ja mõtteid sisustusest ja sisustustoodetest. Leiad siit soovitusi, ideid ja uusi trende sisustusmaailmas, mis mind ennast kõnetavad ja mida soovin lihtsalt enda seest välja jagada/kirjutada.
Esimene postitus on muidugi suuresti tutvustus, AGA ehk tahate ikkagi teada, kuidas see meie e-pood siis täpsemalt sündis?

Tegelikult sai alguse kõik algelisest "koduinstast" ehk tegin lihtsalt ühel heal päeval oma kodule eraldi Instagrami konto.
Ma olen selline inimene, et kui ma muidu ei viitsi ega soovi iseennast ja oma tegemisi pildistada, lastest ma ka pilte väga jagada ei soovi, siis KODUGA seotud asju tahaks alati kellegagi jagada. Tundus aga kuidagi imelik hakata sõbrannadele ja perele saatma suvalistel hetkedel pilte näiteks soodustuses olevatest taimedest. Nobody cares, olgem ausad. Vaid mõni üksik mu sõprusringkonnast on selline "crazy plant lady" nagu minagi, aga jällegi - ei tea ju, kas kedagi huvitabki.
Kuna mu jagamistung oli ikkagi liiga suur, siis mõeldud-tehtud!
Instagram saigi valmis ja mul on selle üle siiralt hea meel, et ma selle sammu ikkagi astusin, sest olles hetkel veel kodune ema kahe väikese lapsega, tekkis ja tekib kindlasti ka edaspidi selliseid soove ennast kuidagi tõestada, teostada ning lihtsalt ennast kasulikuna tunda eks. Every mom can relate, ma olen selles kindel:)

Kusjuures, olen sisekujundust alati oma kireks pidanud, juba põhikooliski lootsin ja arvasingi, et minust saab ühel heal päeval sisekujundaja. Läksin seda lausa peale keskkooli õppimagi, kuid elul olid omad suunad ja soovid ning viimane ehk neljas aasta õpet sinnapaika jäigi (piinlik ka veits...)

Sellest peale olen salamisi ikkagi sellest va sisekujundusest huvitatud olnud ja kuna sain vahetult enne laste tulekut "käpa valgeks" ka ühes mainekas sisustuspoes töötades, siis see andis ka hoogu ikkagi seda asjade sättimist ja tubade paigutamist/sisedisaini töös hoida. Tuligi aeg hakata meie pere esimest maja sisustama ja seda oli ju kohe nii mugav hakata kodu instas kajastama!


Oma maja juures saigi selgeks, et kõige enam meeldib mulle katsetada just igasuguse "nänniga" ehk, et uued vaasid, uued taimed, uued küünlad, nende kompositsiooni sättimine on mu igapäevane maandus ja rahulolutunne! Ma sätin kodus reaalselt asju nii tihti ümber, et hea, kui perekond vajalikud asjad vajamineval hetkel ikka üles leiavad :))


Pika jutu lõpetuseks siis veel juttu - parim moodus uute asjade soetamiseks, paigutamiseks, sobitamiseks, nende pildistamiseks ja kellelegi Teist veel ehk abiks/nõuandjaks olemiseks oligi luua endale selline ettevõte, milles ma neid kõiki asju praktiseerida saan, seega siin me siis oleme, kalli kaasaga kahasse üles ehitatud e-sisustuspood - MYHOMEDETAIL OÜ / WWW.MYHOMEDETAIL.EE ( ikka Instagrami nime järgi, sest see sai minu arvates täpselt täkkesse pandud! )


PS: Toodete valik on väga pikk ja läbimõeldud protsess. Alati peab olema ühene hulk tooteid, mis omavahel ka kokku sobiks, mida annab ühise joonena üle terve elamise paigutada jne. 
Kui oled Sinagi teinekord hädas sellega, et ei tea, milliseid toone ja detaile kokku sobitada, mida kuhugi paigutada, kuhu ja kui palju, siis võta minuga julgelt ühendust! Mõtleme koos läbi, mis Sulle meeldib, pakun välja omapoolsed ettepanekud ja lahendused ning teeme Sulle ühe ÄGEDA kodu! 


Jäta kommentaar

Me ei avalikusta Teie emaili. Nõutud väljad on märgistatud*