Varajased jõulud AKA kingiideed VOL 2

Varajased jõulud AKA kingiideed VOL 2

Kas sul on ka nii, et iga jumala aasta enne jõule juhtub see, et jooksed veel 23.detsembri õhtul Prismasse kinke otsima? 24.detsembri hommikulgi haarad veel Selverist viimast detaili kinkekotti?

Kas teadsid ikka, et enne jõule on hinnad poodides tegelikult kõrgemad ja selliste emotsiooniostudega kulutabki inimene just jõulukuul üüratult raha.

Ole sel aastal targem ja planeeri varakult kingid ette. Selline kulude hajutamine aitab seda vana head detsembri kuu pankrotti ennetada.

PUNKT 1 - Tee nimekiri inimestest, kellele kinki teha.

PUNKT 2 - Pane iga inimese taha variandid, millest nad oleksid huvitatud, mis neile väga meeldib või kui mingi asi on su sõbra unistus, siis sul on praegu piisavalt aega, et neid asju otsima ja ostma hakata.

PUNKT 3 - Hetkel on paljudes poodides juba soodustusi ning novembris tulemas nii E-esmaspäev, kui Must Reede, kust tasub parema hinnaga asju vaadata.

Ka mina hakkasin varakult nimekirja koostama ja nii on hulka lihtsam - juba praeguseks on saadud nii mõnigi asi maha kriipsutatud.

Annan sulle mõned mõtted, mida on hea kingituseks teha.

Lastega on lihtne - Elsad, Annad ja käpapatrullid lähevad iga sekund peale, onju?

https://myhomedetail.ee/collections/lastetuba

Öölambid - lapsele nii-nii kallis lelu nii päeval mängimiseks kui öösel magama jäämisel julgustavaks valgustuseks ( tõestatud fakt :) )

Ükssarviku LED- öölamp ja ükssarviku hoiukarbidhttps://myhomedetail.ee/collections/lastetuba/products/led-lamp-ukssarvik


Kui minna täiskasvanute peale üle, siis kindel minek on alati muidugi mõne poe kinkekaart. AGA jõuluajal on just see paki saamise emotsioon ehk suurem. Seega, kui mõni Sinu heast sõbrast või sõbrannast peab lugu heast maitsest, ilusast ja stiilipuhast kodust, siis usun, et meil on, mida pakkuda!
dekoratsioonid ja abilaud
https://1hpbl00tsc2y5p6s-55860592794.shopifypreview.com/collections/dekoratsioonid


Ja vana hea- meie E-poes juba kokku sobitatud kinkekomplektid :)


https://myhomedetail.ee/collections/komplektid

Kui Sul tekkis veel mõtteid, küsimusi, ettepanekuid, siis võta julgelt ühendust.

Mõnusat ostlemist, armas inimene !

In same blog

Jäta kommentaar

Me ei avalikusta Teie emaili. Nõutud väljad on märgistatud*